התוספות שמוסיפות

התוספות שמוסיפות – התוספות שעושות את ההבדל.
רוצים להפתיע את האורחים ולשדרג את האירוע עד הפרטים הקטנים: יש לנו בשבילכם תוספות שיוסיפו טוויסט וצבע לחגיגה, משהו שיותיר זיכרון קטן מאירוע מושלם.
 
נעמה בתנועה -אירועים בתנועה ללא הפסקה

ממבחר התוספות שמוסיפות

מכונות בועות עשן/ בועות סבון/ תותח קונפטי

רוצים להנציח את רגעי השיא במסיבה? זה יכול להיות תותח קונפטי היורה פתיתי נייר צבעונים, או אולי מכונת בועות עשן או בובות סבון שפורחות באוויר בערמות, משהו מפתיע שמשדרג כל מסיבה וממלא את הציפיה.

תותח קצף משוגע

אתם מוכנים לאטרקציה שתעיף את כל האורחים באוויר? תותח קצף אדיר לאירועים זה מה שאתם צריכים! תותח ענק שמפזר קצף לכל עבר, מרטיב את כל הנוכחים על רחבת הריקודים ועושה שמחה גדולה שתשאיר את חותמה.

קעקועים/ ראסטות/ ציורי גוף ופנים

במגוון דוגמאות ובצבעים מנצנצים, שתצאו מקושטים וזוהרים. עמדת ציורי גוף ופנים זוהרים - שהדמיון עולה על המציאות. עמדת ראסטות - קליעת צמות עם חוטים צבעונים שנזכור את החופשה לעוד כמה ימים. חשוב שתדעו - המוצרים שלנו באישור משרד הבריאות.

בובות ענק מתנפחות

שכל אחד ירצה לראות הבובות שלנו הן לגמרי הטרנד הבא שלכם, אמצו אותן ותוכלו לעשות איתן כרצונכן, ולהצליח בענק! הבובות מתנשאות לגובה 3 מטר לקבלת פנים מיוחדת ומפתיעה.

סדנאות יצירה

רוצים מזכרת קטנה מאירוע נפלא? הסדנאות שלנו משלבות מוצרים מוגמרים שזקוקים לטוויסט קטן ...נצבע בצבעים ומכחול, נוסיף אופי ליצירה שהילדים ישמחו לקחת הביתה בתום ההפעלה. הסדנאות יצירה שלנו - עיצוב שלטים לחדר/צביעת כדי חרס/עיצוב אבני נחל/ ציורי חול/עיצוב מחזיקי מפתחות ועוד...

בובות קבלת פנים מפרווה

או בובות אשליה, בובת קריסמיס או בובות לחג החנוכה או כל בובת ענק שתפתיע ותרגש ותעצים את האווירה.

בובת גוף היתוליות לקבלת פנים

רוצים לראות את הילדים משתלבים במסיבה בקלילות מפתיעה? באמצעות בובות תנועתיות מגומי, יחודיות לאירועים של נעמה בתנועה. ישאבו הילדים לאירוע בקבלת פנים מיוחדת במינה . הבובות מחוברות לגפים של המפעילים, כך שכל תנועה שלו מתבטא בתנועה דומה של הבובה, הבובות מדובבות קולות ומכניסות הומור ושמחה לפירוק מתחים ואינטרקציה טובה.

קבלת פנים מתנפחת - שער או בובה מנפנפת

כבר מהשניה הראשונה ימתין לכם בכניסה לאירוע, שער מתנפח ראוותני, ססגוני ומיוחד שימשוך את תשומת הלב של כל אורח או אולי בובה מתנפחת שמנפנפת ללא הפסקה ומקבלת את כולם בברכה.
דילוג לתוכן