סדנאות והפעלות

להפתיע בשלל סדנאות שישאירו טעם של עוד…
לאתגר, גיבוש והנאה לקשת של גילאים.
זה איננו סוד שהחברה שלנו השתנתה רבות בשנים האחרונות, בהתאם לשינויים המתרחשים בסביבה, וכי הדרישה ההולכת וגוברת לחשיבה מחוץ לקופסה היא אחד מהם. בעקבות כך ומתוך האמונה בדור העתיד פיתחנו סדנא הדורשת חשיבה יצירתית תוך כדי תנועה.
למימוש הפוטנציאל הטמון בכל אחד, בדרך בילתי שיגרתית המגרה את החשיבה ומעוררת לפעולה.
במהלך הסדנא יתנסו המשתתפים בפעילות מגבשת שכולה מוקדשת לעבודה משותפת.
המשחקים מותאמים על פי הגילאים ברמות קושי שונות.

ממבחר הסדנאות והפעלות

דראמס אלייב

אימון אירוב קיצבי וסוחף של תנועות תיפוף על כדורי פיטבול ענקיים, במקצבים אנרגטיים, המוגשים בתענוג חושים לתחושת שחרור ואופוריה. כדורי הפיטבול מונחים על גבי שרפרפים הפוכים עם זוג מקלות תיפוף לכל משתתף. •⁠ ⁠ניתן לקיים את הסדנא כפעילות הורים וילדים או כאימון אנרגטי לנוער ומבוגרים.
חדש!!

בלייזפוד

חדש לגמרי!! תחרות קבוצתית מרתקת שמשגעת את המשתתפים בעזרת משחקי אורות אינטראקטיביים הנשלטים על ידי המכשיר הנייד של המפעיל. המשחק מדרבן את המשתתפים לזוז במהירות במרחב דרך אורות הפודים המתחלפים וגורם להם ליהנות מתחרות יוצאת מגדר הרגיל", המשחק מכיל קונסולת משחקים המותאמת לגיל המשתתפים.
חדש!!

בא לי בועה לי

בועות סבון ענקיות בשלל צבעים גדלים וצורות כהפעלה יצירתית מהפנטת, הפעילות מונגשת עם שולחנות צבעוניות מובנות לנוחיות המשתתפים ובמבחר אביזרים להפרחת בועות.

חושבים מחוץ לקופסא

תחרויות קבוצתיות לפיתוח מיומנות החשיבה במגוון אתגרי פירוק והרכבה באמצעות מבחר עצום של משחקי עץ ומתכת בדו ובתלת מימד כולל הדרכה צמודה לפתרון החידות.

פלונטר מבוכים ונהנים

"לכו על זה" מסלול מפתיע ומתחלף לחויה מיוחדת והרבה כייף: שערים, מנהרות מצולבות, מדרגות שיווי משקל, מבוך צינורות, משוכות, קעריות איזון סולמות ריצפה ועוד... המסלולים משתנים לדרגת קושי שונות בהתאם לגיל הילדים לשיפור הקורדינציה וריענון יכולות מטוריות.

אדריכלי המחר

ב-3 שלבים מרתקים: מתחילים באימון מקלות אנרגטי וממשיכים בבנית מפרט בניה נרחב של צינורות ומחברים תוך עבודה על אסטרטגיה, זריזות וחשיבה מהירה. התוצאה מבוך מסועף ואקטיבי שישגע ויניע את הילדים.

המצנחים המנצחים

לא תאמינו אילו מצנחים!! בדו ובתלת מימד ובתאום תנועה מלא בין המשתתפים: מצנח מגרש כדור סל, מצנח טניס, מצנח בומבה עם חורים, מצנח קונוסים קופצים ואפילו מצנח מבוכים, יקרה פה משהו היוצא מגדר הרגיל.

הדלי המתהפך

"שיהפוך לכם את הקופסא" רוצים חוויה קיצית ומצננת שמרימה את האווירה? תחרות היתולית שוברת שיגרה עם מתקן דלי מלא במים שמתהפך בהפתעה..תתכוננו לצחוק בלי הפסקה.

המגרש של הגדולים

"מהשולחן למגרש" משחקי שכונה בענק לחוויה בלתי שיגרתית לקבוצות ולבודדים: דוקים , ג'נגה, פאזל חשיבה, 4 בשורה, דומינו ראלי והכל בענק...ומה השוס? בניית פירמידות מחבלים, מנוף וקוביות, ניצור תחרויות בלתי נשכחות.

פאזלנד

תחרויות בקבוצות בשלל פאזלים ענקיים עם דמויות אהובות מעולם הילדים. סדנא מאתגרת ומהנה הדורשת זריזות ועבודה בשיתוף פעולה. בשלב הסופי בלאגן רציני...איך מנצחים שכל הפאזלים ברחבה מעורבבים??

לימבו ברזיל

תחת מתקן לימבו ססגוני ענק עם פונפונים ושרשראות הוואי ינועו הילדים לצלילי המקצבים הלטינים מהקל אל המורכב בוריאציות שונות לשיפור יכולות תנועתיות פורקן והנאה, ובשילוב ריקודים ומוסיקה שתמריץ ותעצים את האווירה.
דילוג לתוכן